e-Devlet içerikli Logo Start 3 paketine 500 kontör hediyeli özel fiyatı ile geçin!

Kampanya geçerlilik tarihi: 14 Ağustos - 29 Eylül 2023

Kampanya koşulları

Kampanya 14 Ağustos - 29 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir. 

2 Kampanya Logo Start kullanıcıları için geçerlidir.

Logo Start çözümünden Logo Start 3 (e-Devlet içerikli) pakete geçiş yapılması durumunda geçiş bedeli olarak geçmişe yönelik LEM bedelleri ve geçiş bedeli dahil tek fiyat 5.600TL olarak fiyatlandırılacaktır. 

Hediye kontörlerin kullanılabilmesi için kampanya kapsamındaki ürün satın alımlarında, Logo Start 3 (e-Devlet içerikli) ana pakete ait lisans kurulumlarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ek olarak, lisans kurulum tarihinden itibaren 1 ay içerisinde eLogo hesap aktivasyonunun da gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bu kampanyadan yanlızca 14 Ağustos 2023 ve sonrasında, ilk defa eLogo müşterisi olacak olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan hediye kontörler, eLogo hesap aktivasyonu yapıldıktan sonra müşterilerin hesaplarına otomatik olarak yüklenecektir. 

Hediye kontörler tek sefere mahsus olmak üzere yüklenecektir ve 3 yıl içerisinde kullanılması gerekmektedir. 

Hediye kontör dışında satın alınacak tüm kontörler kampanya kapsamı dışında olup, güncel eLogo hizmet fiyat listesi üzerinden hesaplanacaktır.

İnsan kaynakları yönetimi iş analitigi müşteri ilişkileri yönetimi depo yönetimi sistemi saha satış, yönetimi iş akış yönetimi perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, e-Çözümler özel entegratörlük kontör ve aktivasyon bedelleri MS SQL lisansları Qlik Sense lisansları Logo Akademi, uyarlama araçları veri bakım hizmet bedelleri LEM bedelleri eğitim bedelleri kampanya kapsamı dışındadır.

10 Bu kampanya eş zamanlı diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez.

11 Kampanyadan yararlanabilmek için satışların en geç 29 Eylül 2023 tarihine kadar faturalanmış olması gerekmektedir.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın