Logo ERP Kampanya

Logo Kobi ve Kurumsal ERP çözümlerinde %30'a varan indirim fırsatı!

Kampanya geçerlilik tarihi: 15 Kasım - 26 Aralık 2022

  1. Kampanya 15 Kasım - 26 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. %20 indirim kampanyası; Logo GO , Logo GO Wings, Logo Netsis Entegre, Logo Netsis Entegre Pro, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis Wings Entegre Pro, Logo Tiger , Logo Tiger Wings, Logo Netsis Standard, Logo Netsis Wings çözümlerinde ve çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül, Logo Mind Navigator ve kullanıcı artırımı paketlerinde geçerlidir.
  3. Logo GO 3, Logo GO Wings, Logo Netsis 3 Entegre, Logo Netsis 3 Entegre Pro, Logo Netsis Wings Entegre, Logo Netsis Wings Entegre Pro çözüm paketleri ile birlikte aynı fatura içinde e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter modüllerinden en az ikisinin birlikte alımlarında %25 indirim kampanyası, en az üçünün birlikte alımlarında %30 indirim kampanyası geçerlidir. Ek olarak alınacak modül, kullanıcı artırımı, Logo Mind Navigator, kontör ve diğer e-Devlet modüllerinde de aynı indirim oranı uygulanacaktır.
  4. Kampanya belirtilen Logo Wings çözümleri için tek seferlik satın alma modelinde geçerli olup, kiralama modeli kampanyaya dahil değildir.
  5. İnsan kaynakları yönetimi, bordro çözümleri, iş analitiği, müşteri ilişkileri yönetimi, depo yönetimi sistemi, saha satıs¸ yönetimi, iş akış yönetimi, perakende çözümleri, iş sağlığı ve güvenliği çözümleri, Logo onaylı ekosistem çözümleri, e-Çözümler, özel entegratörlük, MS SQL lisansları, Qlik Sense lisansları, Logo Akademi, uyarlama araçları, veri bakım, hizmet bedelleri, LEM bedelleri, eğitim bedelleri, geçiş paketleri kampanya kapsamı dışındadır.
  6. Logo KOBI, Wings KOBI, Kurumsal ERP ve Wings ERP çözümlerinde %20 indirim, Logo KOBI· ve Wings çözümleri ile birlikte en az iki e-Devlet modülü ve kontör alımlarında %25, en az üç¸ e-Defter modulu ve kontor alımlarında %30 indirimli kampanyalarından yararlanabilmek icin en gec 26 Aralık 2022 tarihine kadar satısların faturalanmıs olması gerekmektedir.
  7. Bu kampanya es zamanlı diger kampanyalar ve özel kosullu ürün alımları ile birlestirilemez.
  8. Logo Yazılım, kampanya içerigini ve süresini degistirme hakkını saklı tutar.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın