Kampanyadan yararlanın, e-Devlet çözümlü Logo GO 3'e avantajlı fiyatlarla geçin.

Logo Start 3 ve Logo Start 3 (e-Devlet içerikli) çözümlerinden e-Fatura ve e-Arşiv Fatura dahil Logo GO 3 çözümüne geçişlerde %35 indirim.

DEVAMI

Logo ERP müşterileri için e-Devlet çözümlerinde kaçırılmayacak fırsat!

e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Defter modüllerinden 2 ve üzeri modül + kontör satın alımlarında liste fiyatları üzerinden %35 indirim.

DEVAMI

Türkiye’nin e’si kazandırmaya devam ediyor! Haziran’a kadar satın aldığınız kontörün %25’i eLogo’dan hediye!

21 Haziran’a kadar satın aldığınız kontörün %25’i eLogo’dan hediye. Kampanya geçerlilik tarihi 2 Mayıs - 21 Haziran 2023

DEVAMI

Logo KOBİ ve Kurumsal ERP çözümlerinde kaçırılmayacak fırsat!

İşinizi en iyi şekilde yönetmenin ilk adımı ERP’dir. Kaynaklarınızı verimli planlayın, süreçlerinizi otomatize edin, Logo ERP’nin gücünden faydalanın. Kampanya geçerlilik tarihi: 2 Mayıs-21 Haziran 2023

DEVAMI

e-Devlet içerikli Logo Start 3 alımlarında fırsat, üstelik kontör hediyeli!

e-Devlet içerikli Logo Start 3 alımlarında tek fiyat 6.900 TL, üstelik 500 kontör hediye! Kampanya geçerlilik tarihi: 2 Mayıs-21 Haziran 2023.

DEVAMI

Neden ERP kullanmalısınız? Logo ERP’nin avantajları nelerdir?

Logo ERP programı ile işletmeler gelişmiş iş süreçleri, gelişmiş tedarik yönetimi, daha iyi bilgi ve operasyon planlaması, gelişmiş maaliyet izlemesi, gelişmiş tedarik yönetimi gibi birçok konuda kullanıcılarına fayda sağlıyor.

DEVAMI

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın