Logo Mind Insight

Logo Mind Insight İş Analitiği çözümü, self-servis veri keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırarak verilerin işletmelere değer katan, anlamlı, aksiyon odaklı bilgilere dönüştürülmesini sağlıyor.

Güçlü analiz, veri keşfi ve görselleştirme yeteneği  

Logo’nun inovatif teknolojileri ile Qlik altyapısını bir araya getiren Logo Mind Insight İş Analitiği çözümü, işletmelerin tüm verilerini görselleştirerek analiz edebilmelerini ve raporlayabilmelerini sağlıyor. Böylece hem mevcut durum hem de geleceğe yönelik stratejiler veriye dayalı, objektif ve etkili şekilde yönetilebiliyor.

Self-servis görselleştirme, analiz ve veri keşfi

Verileri derinlemesine analiz etmek, yerleşik ve mobil ortamlardan veri paylaşımı sağlamak, doğru ve güvenilir kurumsal bilgi yönetimi hizmeti sunmak üzere tasarlanan Logo Mind Insight, self-servis veri keşfini yeni bir boyuta taşıyor. Logo Mind Insight kullanıcıları herhangi bir kısıtlama, sıralama veya sınırlama olmadan, sistem üzerinden kolayca arama yapabiliyor, istedikleri kriterleri belirleyerek sorularına hızla cevap alabiliyor. 

Akıllı görselleştirme

Logo Mind Insight, farklı veri kaynaklarından gelen tüm verileri titizlikle ele alıp gözden kaçabilecek bulguları ortaya çıkarıyor ve görsel grafiklerle kullanıcıların dikkatine sunuyor. Logo Mind Insight'ın ekran boyutuna göre otomatik olarak uyarlanan hassas tasarım (Responsive Design) özelliği sayesinde, üretilen bilgiler ve görseller farklı cihaz ve ekranlarda kullanılabiliyor. 

Etkili bilgi paylaşımı

Aynı proje üzerinde çalışan ekip üyeleri ya da farklı proje ekipleri Logo Mind Insight üzerinden bilgi alışverişi yaparak işletmenin genel faydasını gözeten kararlara imza atabiliyor. Logo Mind Insight üzerinde oluşan merkezi bilgi havuzu, farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunarak önemli analizlerinin sonuçlarının hızlı bir şekilde alınmasına veya diğer ekiplerle paylaşılmasına olanak sağlıyor. 

Her an ve her yerden veriye erişim

Logo Mind Insight, yerleşik sistemlerle sınırlı kalmadan, web ya da mobil uygulama üzerinden de kullanım sayesinde tüm analitik yeteneklere mobilite kazandırıyor. Veri keşfi, inceleme, görselleştirme, raporlama, iş birliği gibi tüm özelliklere, birleştirilmiş HTML5 istemci sayesinde her türlü cihaz üzerinden erişilebiliyor. iOS işletim sistemli cihazlara indirilebilen Qlik Sense Mobile uygulamasıyla da Logo Mind Insight sunucusuna kolaylıkla bağlanarak işlem yapmak mümkün oluyor. Bu mobil uygulama sayesinde, sistem yöneticisinin yetki verdiği tüm Logo Mind Insight uygulamaları mobil cihaz üzerinden de görüntülenip indirilebiliyor.

Kullanıcı dostu tasarım

Logo Mind Insight’ın kullanım kolaylığının yanı sıra, kullanıcıların kendi raporlarını kolayca tasarlayabilmesi de bu çözümü benzerlerinden ayırıyor. Merkezi bir yapıda yönetilen tüm veriler; karmaşık SQL sorguları yazmadan, görsel nesneleri birbirine bağlamakla uğraşmadan, sürükle-bırak yöntemiyle kolayca yerleştirilip hesaplamalar ve görsellerle zenginleştirilebiliyor. 

Merkezi veri yönetimiyle dinamik yapı

Logo Mind Insight’ın sunduğu güçlü veri entegrasyonu sayesinde, farklı kaynaklardan gelen veriler, herhangi bir uygulamaya veya veri depolama aracına gerek kalmadan temizleniyor, dönüştürülüyor ve birleştirilebiliyor.

İŞ ORTAKLARINIZLA NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM?

Web sitemizde yer alan iş ortağı iletişim sayfası üzerinden Logo iş ortakları bilgilerine erişebilirsiniz. https://www.logo.com.tr/logo-is-ortaklari

ÜRÜNLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİYİ NASIL ALABİLİRİM?

Logo Mind Insight ile ilgili bilgi edinmek için ürün tanıtım broşürünü inceleyebilir, ürün videosunu izleyebilir ya da Logo iş ortaklarıyla iletişime geçebilirsiniz. https://www.logo.com.tr/logo-is-ortaklari

ÜRÜNÜN LİSANS KULLANIM YAPISI NASILDIR?

Kullanıcının adına atanan lisans yapısı söz konusudur. Bir lisans yalnızca bir kullanıcının kullanımına uygundur. Aynı kullanıcı adı ile farklı oturumlar yönetilemez.

LOGO MİND INSİGHT, LOGO ERP ÜRÜNLERİ İLE AYNI SUNUCU ÜZERİNDE Mİ OLMALIDIR?

Hayır, böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Logo Mind Insight’ta performans kaybı ve kurulum sorunları yaşamamak için, uygulamanın farklı bir sunucuya (tercihen sadece bu uygulamaya ayrılmış bir sunucuya) kurulması önerilir.

UYGULAMAYA İOS İŞLETİM SİSTEMLİ CİHAZLARDAN ERİŞEBİLİR MİYİM?

Evet, Logo Mind Insight'a iOS işletim sistemli cihazlardan da erişilebilir. Erişim ayarlarının yapılandırılması için “Yönetim Dokümanını ve Sistem Gereksinimleri Dokümanını” inceleyebilirsiniz.

UYGULAMAYA ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ CİHAZLARDAN ERİŞEBİLİR MİYİM?

Evet, Logo Mind Insight'a Android işletim sistemli cihazlardan da erişilebilir. Erişim ayarlarının yapılandırılması için “Yönetim Dokümanını ve Sistem Gereksinimleri Dokümanını” inceleyebilirsiniz.

LOGO MİND INSİGHT’IN MOBİL APP’İ VAR MI?

Logo Mind Insight, altyapısı Qlik Sense olan bir uygulama olduğu için, AppStore’da yer alan Qlik Sense Mobile uygulaması ile Logo Mind Insight sunucusunu bağlayarak cep telefonu ya da tabletten raporlarınıza erişim sağlayabilirsiniz.

LOGO MİND INSİGHT’A HANGİ VERİ KAYNAKLARINI BAĞLAYABİLİRİM?

Logo Mind Insight’a tüm Logo Yazılım ürünlerini, Excel dosyalarınızı ve Logo çözüm ortaklarının sizler için geliştirdikleri ürünlerin veritabanlarını bağlayabilirsiniz.

LOGO ERP ÜRÜNÜ ÜZERİNDE ÇOK FAZLA VERİM VAR. RAPOR GÖRÜNTÜLEME SIRASINDA PERFORMANS SORUNU YAŞAR MIYIM?

Logo Mind Insight, kullandığı veriyi sıkıştırma özelliği ve bellek-içi raporlama teknolojileri sayesinde performans problemi ihtimalini minimize eder ve “Akıllı Arama” özelliğiyle saniyeler içinde raporlarınıza ulaşma imkanı sunar.

HAZIR RAPORLAR ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

Evet, entegrasyonlarla gelen raporlar üzerinde yönetici ve yetkili kullanıcılar değişiklik yapabilir. Yönetici olmayan kullanıcılar ise yetkileri dahilinde, raporları çoğaltıp kopyaları üzerinde değişiklik yapabilirler.

KENDİ TASARLADIĞIM BİR RAPORU BİR BAŞKA KULLANICIYLA NASIL PAYLAŞABİLİRİM?

Kullanıcılar; entegrasyon klasörü içindeki kendi tasarladıkları raporları, yetkileri dahilinde diğer kullanıcılara açabilirler. Kullanıcıların sıfırdan tasarladıkları raporlar, Yönetim Konsolu üzerinden, yönetici kullanıcı tarafından diğer kullanıcılarla paylaşılabilir.

UYGULAMAYA ŞİRKET DIŞINDAN ERİŞMEM MÜMKÜN MÜ?

Evet, Logo Mind Insight ile raporlarınıza istediğiniz yerden istediğiniz zamanda erişebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için linkteki dokümandan, Uygulamayı Dışarı Açma adımlarını inceleyebilirsiniz.

UYGULAMANIN KURULUMU İÇİN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALABİLİR MİYİM?

Sistem gereksinimlerini linkteki dokümandan inceleyebilirsiniz.

UYGULAMAYI HTTP ÜZERİNDEN KULLANABİLİR MİYİM?

Evet, kullanabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için linkteki Yönetim dokümanından "Çalışma Modu Seçimi" başlığını inceleyebilirsiniz.

UYGULAMAYI FARKLI BİR SSL SERTİFİKASI ÜZERİNDEN ÇALIŞTIRABİLİR MİYİM?

Evet, Logo Mind Insight'ı kendi şirketinizde kullanılan bir sertifika ile çalıştırmanız mümkündür. Bu işlemi gerçekleştirmek için linkteki Yönetim dokümanından "Sertifika İşlemleri"ni inceleyebilirsiniz.

ÜRÜNLE İLGİLİ KULLANIM DÖKÜMANLARINA NEREDEN ULAŞABİLİRİM?

Logo Mind Navigator kullanım dokümanlarına docs.logo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

HAZIR MODEL VE RAPORLARI NASIL OLUŞTURABİLİRİM?

Hazır model ve raporlar Logo ERP ürün ailesinden Logo GO 3, Logo Tiger 3 ve Logo Netsis 3 serisi ürünler ile kullanılabilir. Bu ürünlerin veri kaynakları bağlandıktan sonra, uygulamanın "Logo Modelleri" menüsünden seçtiğiniz firma/dönem için standart raporları kolayca oluşturarak kullanabilirsiniz.
Uyumlu Logo Çözümleri

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın