Logo WMS

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönelik depo yönetim sistemi çözümü Logo WMS; Android işletim sistemli cihazların sisteme entegrasyonu, günümüzde kullanılan barkod yapıları ile farklı modüllerin kullanılabilmesi sayesinde, depo süreçlerinde maliyetleri düşürürken verimliliği artırıyor.

Daha hızlı iş süreçleri 


Logo WMS, hızlanan iş süreçlerine depoların da uyum sağlamasına yardımcı olarak genel anlamda kârlılığa katkıda bulunuyor. Baştan sona tüm depo hareketlerini Android işletim sistemli cihazlar üzerinden gerçekleştiren Logo WMS ile daha hızlı, daha doğru ve daha detaylı yönetilen depolarda iş verimliliği artıyor.


Etkin kontrol ve iş gücü tasarrufu


İnsan gücü ile gerçekleşen depo işlemlerindeki hataları ortadan kaldıran Logo WMS, depo süreçlerini uçtan uca kontrol ederek iyileştirilmesi gereken noktaları tespit etmeye yardımcı oluyor. Logo WMS ile etkin şekilde sağlanan depo yönetimi, personel maliyetini de düşürerek işletmenin genel kârlılığına olumlu katkıda bulunuyor.

Mal kabul kontrolü

Logo WMS, depoya mal kabulü sırasında tedarikçiden gelen hatalı malların tespitini ve sayımını da kontrollü hale getiriyor. Bu sayede mal kabul süreleri kısalıyor ve hatalı kabul vakaları azalıyor. Logo WMS ile satın alma siparişlerinin izlenmesi, depo yerleşimi ve depo düzeninin korunması da sağlanıyor.

Depo sayımda kolaylık

Gelen, stokta tutulan ve çıkışı yapılan malların sayımı gibi zaman alan işlemler, Logo WMS'in el terminalleriyle barkod okutma özelliği sayesinde kolaylaşıyor. Adres ve palet bazında sayım yapan Logo WMS, kayıtlı stoklar ile sayım sonuçlarını anlık karşılaştırarak daha sağlıklı kayıtlar elde edilmesini sağlıyor. Kayıtlı stoklar ile stok sayım verileri arasında tutarsızlık olması durumunda, sayım fark ?şleri Logo WMS üzerinde kullanıcı onayı ile otomatik oluşturulabiliyor.

El terminali ile üretim kaydı desteği

Üretim aşamalarını ve üretim sonundaki mamulleri el terminalleriyle kayıt altına almayı sağlayan Logo WMS sayesinde ara stoklar ve anlık üretim emrine karşılık gelen üretim miktarları da izlenebiliyor. Reçeteye bağlı işlemler ve hem ham madde hem de yarı mamul stokları kolaylıkla takip edilebiliyor. Böylece Logo WMS üretim sürecinin verimliliğine de katkıda bulunuyor.

Hatasız mal gönderimi

Logo WMS, sevkiyat sürecini el terminalleriyle kontrollü bir şekilde gerçekleştirerek sürecin hatasız biçimde tamamlanmasını sağlıyor. El terminalleriyle birden fazla kişi tarafından sipariş toplanması sayesinde sevkiyat süreleri kısalırken, müşteriye hatalı mal gönderimi de engelleniyor. Lokasyon bazlı stok takibi özelliği de mal toplama sürecine hız kazandırıyor.

2D barkod desteği

Logo WMS, 2D (iki boyutlu) barkod ve karekod okuma yeteneği sayesinde, özellikle medikal ve ilaç sektöründeki barkodların içerdiği bilgileri otomatik olarak çözümleyebiliyor. Böylece yanlış ürün kabulü ya da sevkiyatı gibi sorunlar önlenebiliyor.

Seri/lot takibi

Logo WMS; gıda, kimya, kozmetik, medikal gibi sektörlerde kritik olan seri/lot numarası, son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri kayıt altına alarak kolaylıkla izlenebilirlik sağlıyor. Elektronik, makine ve benzeri sektörlerde de bu uygulama sayesinde seri numaralı operasyonlar hızlanıyor.

LOGO WMS'İ CEP TELEFONU ÜZERİNDE KULLANABİLİR MİYİM?

Evet, Android işletim sistemine sahip tüm yeni nesil cihazlarla kullanılabilir.

LOGO ERP KULLANMIYORUM. YİNE DE LOGO WMS KULLANABİLİR MİYİM?

Hayır, Logo WMS sadece Logo Tiger Wings Enterprise,Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Tiger Wings, Logo Tiger 3, Logo GO 3, Logo GO Wings ERP çözümleriyle bütünleşik olarak çalışır.

SUNUCUYA İHTİYACIM OLACAK MI? BULUT ÜZERİNDE ÇALIŞABİLİR Mİ?

Logo WMS, Logo ERP ürününün bulunduğu sunucu üzerinde çalışır, bulut üzerinde çalışmaz.

İHTİYAÇLARIMA GÖRE UYARLAMA YAPILABİLİR Mİ?

Hayır, Logo WMS'in uyarlama özelliği bulunmamaktadır; fakat esnek parametrik yapısı sayesinde çalışma davranışları değiştirilebilir.

DEPOMUZDA İNTERNET BAĞLANTISI YOK. OFFLİNE ÇALIŞABİLİR Mİ?

Logo WMS'in çalışması için mobil terminalin kablosuz yerel ağa bağlanması yeterlidir, internet bağlantısına gerek yoktur. Logo WMS offline kullanılamaz.

LOGO WMS İLE RAF TAKİBİ YAPABİLİR MİYİM?

Evet yapılabilir.

DONANIM OLARAK HANGİ CİHAZLARA İHTİYACIM OLACAK? DONANIM İHTİYAÇLARIMI NEREDEN KARŞILAYABİLİRİM? EL TERMİNALİ, YAZICI SATIŞINIZ VAR MI?

Logo WMS, Android cihazlar üzerinde çalışır. Uyumlu cihazlar ve fiyatları için satış ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

UYGULAMANIN DEMOSUNU ALABİLİR MİYİM?

Ürün sunumu için satış ekibinden yardım alabilirsiniz.

ÜRETİM YAPIYORUZ. ÜRETİM AŞAMALARINI UYGULAMADA TAKİP EDEBİLİR MİYİM?

Evet, Logo WMS üzerinden üretim emri tanımlarını kullanarak üretim yapabilir, üretimi takip edebilirsiniz.

KARE BARKOD KULLANABİLİR MİYİM?

Evet, Logo WMS ile karekod kullanılabilir.
Uyumlu Logo Çözümleri

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın