Logo WMS Platform

Logo WMS Platform, büyük ve orta ölçekli işletmelerde bütünleşik ve otomatize depo yönetimi sağlayarak maliyetleri düşürürken süreçlerin etkili kontrolünü, kârlılığı ve verimliliği artırıyor.

Tek platformdan yönetim  


Logo WMS Platform, depo yönetimi işlemlerini tek bir platformdan yöneterek kanallar arasında güçlü bir müşteri deneyimi sağlıyor. Mal kabulü, depo içerisindeki yerleştirme, sevkiyat için mal toplama, sevkiyat için en uygun aracın belirlenmesi, sevkiyat ve malın müşteriye teslimatı gibi tüm depolama süreçlerinde Logo WMS Platform akıllı yönlendirmelerle süreci yönetiyor.


Farklı sektörlere uygun 


Gıdadan otomotive kadar pek çok farklı sektöre ve iş koluna uygun yapısıyla Logo WMS Platform, depo süreçlerini en verimli şekilde yönetmek isteyen işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. 


Zaman ve maliyet tasarrufu 


Depo yönetimi süreçlerine otomasyon kazandıran Logo WMS Platform sayesinde depolardaki insan kaynağı daha verimli kullanılıyor, böylece iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu elde ediliyor.

Geniş modül seçenekleri

Logo WMS Platform; Mal Kabul, Yerleştirme, İkmal/Besleme, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim olmak üzere geniş bir modül yelpazesi sunuyor. Bu sayede satınalma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme gibi iş süreçlerinin tümü tek noktada kapsanıyor. Farklı süreçlere uyarlanabilme özelliğine sahip tek depo yönetim sistemi çözümü olan Logo WMS Platform ile her işletme, kendisine özgü tüm süreçlerde verimlilik elde ediyor. 

Esnek platform

Türkiye’nin RAD (Rapid Application Development - Hızlı Uygulama Geliştirme) aracına sahip tek depo yönetim sistemi çözümü olan Logo WMS Platform, depolardaki hassas süreçleri ihtiyaçlara göre uyarlayarak gerekli iyileştirmelerin kısa sürede ve düşük maliyetle gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Yeni nesil teknolojilerle uyumluluk

Barkod, RFID ve 2D barkod teknolojileri gibi yeni nesil teknolojilerle entegre olan Logo WMS Platform, etiketleme ve etiket okuma süreçlerini de sisteme dahil ederek iş verimliliğini artırıyor.

El terminalleri

El terminali ile bütünleşik çalışan Logo WMS Platform, terminaller üzerinden barkod ve RFID okuması gerçekleştirebiliyor. Kolay kullanım ve zengin fonksiyonlar sayesinde mal kabul, sevkiyat, seri/lot işlemleri, üretim, palet/paket ve setleme işlemleri pratik bir şekilde yapılabiliyor.

Raporlama tasarım aracı

Logo WMS Platform, kendi içinde barındırdığı raporlama ve uyarlama araçlarıyla farklı sektörlerin ve işletmelerin yapılarına en uygun raporlamayı sunuyor. Böylece işletmeler bir yandan rekabet avantajı kazanırken, diğer yandan da geliştirilmesi gereken noktaları daha net görerek iş süreçlerini iyileştirebiliyor.

Üç boyutlu görselleştirme

Fiziksel olarak depoda bulunmaya gerek kalmadan, depo içinde üç boyutlu dolaşmayı mümkün kılan Logo WMS Platform ile daha etkili depo kontrolü ve daha verimli depo yerleşim düzeni sağlanabiliyor.

Robotik depo

Paletli depolara özel olarak tasarlanan AS/RS sistemlerini yönetmek için Logo WMS Platform üzerinde kurgulanan Robot modülü, tam otomatik depoların başarıyla yönetilmesini sağlıyor.

UYGULAMA HANGİ PLATFORMLARDA ÇALIŞIYOR?

Logo WMS Platform Windows ve SQL Database Server üzerinde çalışmaktadır.

LOGO ERP KULLANMIYORUM.BU UYGULAMAYI KULLANABİLİR MİYİM?

Evet, Logo WMS Platform ERP platformundan bağımsız kullanılabilmektedir.

İHTİYAÇLARIMA GÖRE UYARLAMA YAPILABİLİR Mİ?

Evet, Logo WMS Platform Hızlı Uygulama Geliştirme (RAD) mimarisine sahip olduğu için, iş ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlama yapılabilir.

DONANIM OLARAK HANGİ CİHAZLARA İHTİYACIM OLACAK? DONANIM İHTİYAÇLARIMI NEREDEN KARŞILAYABİLİRİM?EL TERMİNALİ, YAZICI SATIŞINIZ VAR MI?

Uyumlu cihazlar konusunda satış ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

RAF TAKİBİ YAPABİLİR MİYİM?

Evet, Logo WMS Platform ile raf, adres, bölge bazında takip yapabilirsiniz.

DEPOMUZDA İNTERNET BAĞLANTISI YOK. OFFLİNE ÇALIŞABİLİR Mİ?

Logo WMS Platform'un çalışması için mobil terminalin kablosuz yerel ağa bağlanması yeterlidir, internet bağlantısına gerek yoktur. Logo WMS Platform offline kullanılamaz.

ÜRETİM YAPIYORUZ. ÜRETİM AŞAMALARINI DA UYGULAMADA TAKİP EDEBİLİR MİYİM?

Evet, Logo WMS Platform üzerinden üretim emri ya da iş emri tanımlarını kullanarak üretim yapabilir, üretimi takip edebilirsiniz.

RFID ETİKET KULLANABİLİR MİYİM?

Evet, Logo WMS Platform ile RFID etiket kullanılabilir.
Uyumlu Logo Çözümleri

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın