Özel Yazılım Çözümleri

Günümüzde internet teknolojilerinin gelişimi giderek artmakta ve internet kullanımı, hayatımıza; ucuz ve hızlı haberleşme, bilgi paylaşımı gibi bir çok kolaylık getirmektedir Web tabanlı uygulamalara, bilgisayar ve cihazlara bağlı kalmadan internet bağlantısı olan her platformdan erişilebilir.


DAHA FAZLA BİLGİ
Logo Destek Hizmetleri

Logo Yazılım destek hizmetleri kapsamında işletmelerin kullandıkları Logo ürünlerine göre değişen destek hizmeti paketlerimiz bulunuyor. Bu kapsamda; Telefon Desteği, Yerinde Ziyaret, Uzak Bağlantı, Sözleşmeli Bakım Destek hizmetleri verilmektedir.


DAHA FAZLA BİLGİ
Logo Eğitim Hizmetleri

VS Logo destek ekibi tarafından Logo yazılım ürünlerini yeni kullanmaya başlayan ya da başlayacak kişi ve şirket personellerine eğitim hizmeti veriyoruz. Logo Yazılım ürünlerini ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde öğrenebileceğiniz standart eğitim programlarımızın yanı sıra ileri düzey eğitim planlamaları da yapabiliyoruz.


DAHA FAZLA BİLGİ
ERP-MRP Danışmanlığı

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) -MRP (Malzeme İhtiyaç Planlama) Danışmanlık hizmetimiz ile amacımız işletmeniz için uzun vadede maksimum fayda sağlayacak en ekonomik tercihleri yapmanıza yardımcı olmak, sorunsuz sistem kurgusu ile hem uygulamalardan hem de kullanıcılardan üst düzey verim almanızı sağlamaktır.


DAHA FAZLA BİLGİ
ERP Proje Yönetimi

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Proje Yönetimi VS’nin işletmeler için sunduğu ve iddialı olduğu hizmetlerden biri. Detaylı analiz gerektiren, kararlı ve disiplinli yönetilmesi gereken, işletmeler için hayati önem taşıyan bu süreçte oldukça tecrübeli Logo Destek ekibimize güveniyoruz.


DAHA FAZLA BİLGİ
Raporlama Hizmetleri

Logo Yazılım'ın desteklediği altyapı sayesinde işletmenizi ileriye taşıyacak raporlama seçenekleri bulunuyor. VS Ekibi çalışmaları ile sizin için anlamlı raporlar oluşturarak stratejilerinize destek sağlıyor.


DAHA FAZLA BİLGİ
Entegrasyon Hizmetleri

Logo Yazılım entegrasyonu ile hedef, iş yükünü azaltarak performansı arttırmaktır. Üçüncü parti yazılımlar ile entegrasyon sağlandığında hızlı işlem ve süreklilik sağlanır.


DAHA FAZLA BİLGİ