Logo Yazılım entegrasyonu ile hedef, iş yükünü azaltarak performansı arttırmaktır. Üçüncü parti yazılımlar ile entegrasyon sağlandığında hızlı işlem ve süreklilik sağlanır.

Logo Yazılım ürün ailesi 3 farklı entegrasyon seçeneği sunmaktadır. Logo Start 3 ve Logo GO 3 ürünlerinde Veri tabanı kullanım lisansı ile Tiger 3 ürün ailesinde Object.dll ve Rest servisler ile Netsis ürün ailesinde Netopenx.dll ile 3. Parti yazılımlardan entegrasyon yapılmasına olanak sağlar.

 

Logo Veritabanı Kullanım Lisansı

Start 3 ve GO3 ürünlerinde kullanılır. Entegrasyon SQL veri tabanına , T-SQL sorguları vasıtasıyla gerçekleştirilir.

 

Object.dll

Logo Objects de kart veya fişleri Logo sistemine bu kolaylıkta aktarabilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Logo ürünlerini ve XML teknolojisini kullanmadan Logo sisteminde tanımlı bulunan kart veya fişleri on-line veri tabanına eklemek, silmek veya değiştirmek için kullanılan uyarlama aracımızdır. Sorumluluk Logo’ya aktarılmış olup, versiyon değişimlerinde yaşanan risk en aza indirilir. Ayrıca yazdığınız entegrasyonun veri tabanına bağımlı olmasınıda önlersiniz, örneğin SQL  veya  ORACLE için ayrı kodlar geliştirmezsiniz.

 

Rest Service

Logo Objects'in yeteneklerinin kullanılabildiği REST temel prensiplerine sahip Logo ERP arayüzüdür.  3 Serisi Logo ERP ürünleri tarafından desteklenmeye başlanmıştır.

 

Netopenx.dll

NetOpenX Logo ERP ürünü olan Netsis’ için COM arayüzüdür. NetOpenX Logo ERP ürünü olan Netsis’in tüm serileri için yaygın olarak kullanılan güçlü entegrasyon aracıdır.
Kart veya fişleri Netsis sistemine kolaylıkla ve veri bütünlüğünü bozmadan aktarabilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

VS Dijital; grup şirketi olan VS Yazılım Arge A.Ş. yazılım ekibi ile Logo ve Netsis ürün ailesi yazılımlarıyla iki yönlü entegrasyon projeleri geliştirebilmektedir.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın