Bulut ERP

Bulut ERP servisi ile muhasebeden satışa, üretimden bütçelemeye kadar tüm fonksiyonlar bulut teknolojisi ile sunuluyor.

Kolayca kullanmaya başlayın, istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişin

Logo bulut ERP servisine kolayca üye olabilir, üyeliğiniz başladığı andan itibaren anında kullanmaya başlayabilir ve servise her zaman her yerden erişebilirsiniz.  

Maliyet avantajı sağlayın

Herhangi bir sistem veya kurulum yatırımı gerektirmeyen ERP servisi ile sunucu ve güvenlik maliyetleriniz ortadan kalkıyor ve tüm bu hizmetler Logo tarafından karşılanıyor. 

Kesintisiz güncel hizmetten faydalanın 

ERP'niz bulut teknolojisi ile her zaman güncel! Bulut bilişim altyapısı ile ERP sisteminiz sürekli güncel kullanılabiliyor ve vakit alan versiyon geçişlerine gerek kalmıyor. Bu sayede işletmeniz gerekli değişikliklere ve yeniliklere kesintisiz şekilde anlık olarak uyum sağlıyor. 

Verilerinizin güvenliğinden emin olun 

Verilerinizin güvenliği konusunda endişelenmenize hiç gerek yok. Logo, size sunduğu bulut hizmeti kapsamında verilerinizi koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlıyor. Beklenmedik durumlara karşı önlem olarak hazırlanan felaket kurtarma senaryoları sayesinde veri kaybı engelleniyor ve uygulamalar kesintisiz çalışıyor. 

İşletmenizin ihtiyaçlarına hızla yanıt verin 

Logo’nun farklı ölçekteki işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilip ölçeklendirilebilen çeşitli paket seçenekleriyle sunduğu bulut ERP ile her paket ihtiyaca göre ek fonksiyonlarla zenginleştirilebilirken kullanıcı sayısı da ihtiyaç doğrultusunda belirlenebiliyor. Aynı zamanda ERP servisi, işletmenizin performans ihtiyacına göre uyumlanabiliyor ve iş yoğunluğunuz arttığı zaman, sistem otomatik olarak performansını yükseltiyor.

Etkili stok ve maliyet takibi

İşletmedeki ürün ve malzemeleri sınıflandıran, stok durumunun takibini sağlayan bulut ERP servisi ile stok kontrolü kolaylaşıyor. Ürünlerin güncel maliyet takibi de yine ERP servisi üzerinden yapılarak kârlılık daima kontrol altında tutuluyor. 

Satın alma ve satış sipariş süreçlerinde kolaylık

Bir işletmenin operasyonlarındaki en kritik kalemler arasında bulunan satın alma ve satış teklifleri ile sipariş süreçleri, ERP servisi ile baştan sonra rahatlıkla yönetilip takip edilebiliyor. Satın alma ve satışa yönelik teklifler ve siparişler zahmetsizce oluşturularak iş yükü ve insan kaynaklı hataların önüne geçiliyor.

Anlık muhasebeleştirme

Bulut ERP servisindeki tüm işlemler anlık olarak muhasebeleşiyor. Böylece muhasebe çalışanlarının manuel takibine gerek kalmadan bütün işlemler muhasebenin ilgili hesaplarında işlem görüyor. 

Kapsamlı ödeme ve tahsilat yönetimi

ERP servisi ile cari hesap, banka, kasa, çek/senet, kredi gibi işlemler sonucunda oluşan ödeme ve tahsilatların takibi ve yönetimi sağlanıyor. Böylece işletmenin finansal durumunda ve nakit akışında anlık takip ve analiz yapılabiliyor. Aynı zamanda döviz cinsinden işlemler de ERP servisi ile hızla ve kolayca takip edilebiliyor.

İleri malzeme yönetimi ile ürün çeşitliliği yönetimi

Tüm işletmelere özel avantajlar sunan ERP servisinin İleri Malzeme Yönetimi sayesinde, ürünler için çeşitli varyant kırılımları oluşturabiliyor ve farklı özellikler veya özellik grupları tanımlanabiliyor. Böylece ürün çeşitliliği kolayca yönetilebiliyor. İleri Malzeme Yönetimi ile ürün çeşitliliği yönetiminin yanı sıra sayım işlemleri sonucu fiili ve gerçek stokların karşılaştırılması ve maliyet dağıtımının da zahmetsizce yapılması mümkün oluyor. 

Hızlı üretim fonksiyonu

İşletmelerde yapılan hızlı üretim sayesinde üretim süreçlerinin takibi kolaylaşıyor. Bulut ERP servisi, mamul ve malzeme satırlarına ait malzeme fişlerinin otomatik oluşturulmasını sağlıyor. Ayrıca demontaj işlemleri için de özel fişler oluşturmayı mümkün kılıyor.  

Sabit kıymetlerin verimli yönetimi

ERP servisi şirket operasyonlarındaki gelir-gider dengesini takip etmenin yanı sıra sabit kıymetlerin verimli yönetimini de sağlıyor. Taşınır/taşınmaz malları özelliklerine göre ayrı kategorilerde tanımlayan ve gruplayan bu özellik, sabit kıymetlerin işletmeye girişinden çıkışına kadar tüm hareketlerini takip ediyor ve amortisman değerleme işlemlerini yapabiliyor. 

Bütçelerde etkin yönetim ve analiz yeteneği

ERP servisi ile her yeni bütçe dönemi için sınırsız sayıda bütçe oluşturulabiliyor. Belirlenen bütçe, yıl içinde yaşanan değişikliklere göre kolayca ve hızla revize edilebiliyor. Bütçe dönemi sonunda planlanan bütçe ile gerçekleşen bütçenin karşılaştırması kolayca sağlanabiliyor. 

İleri seviyede finans işlemleri

ERP servisi, işletmelerin operasyonel muhasebe işlemlerinin yanı sıra fon, hisse senedi, vadeli gelir gibi yatırım araçlarının ve faktoring, leasing ve tahvil işlemlerinin yönetimini de sağlayarak ileri seviyede finansal hizmet sunuyor. 

Dış ticaret işlemlerinin takibi

İthalat ve ihracat yapan işletmeler, bu kapsamdaki kredilerin, sevk ve masraf işlemlerinin, malzeme hareketlerinin ve alış-satış işlemlerinin takibini bulut ERP üzerinden yapabiliyor. 

e-Dönüşüm süreçlerine tam uyum

e-Dönüşüm kapsamındaki tüm uygulamalar ERP servisi ile entegre şekilde çalışabiliyor. e-Fatura'dan e-Defter'e kadar bütün elektronik uygulamalar bulut ERP'ye isteğe bağlı olarak eklenebiliyor.

ERP PROGRAMININ BULUTTA OLMASININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Bulut ERP servisi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde, herhangi bir kurulum ve yatırım masrafı olmadan kullanıma alınabiliyor. Servis, ihtiyaçlara uygun şekilde özelleştirilip ölçeklendirilebiliyor. Kullanıcılar, istedikleri yerden ve istedikleri zamanda sisteme erişebiliyor. Sistemin sunucu ve güvenlik maliyetleri Logo tarafından karşılanıyor ve veriler her zaman güvenle korunuyor. Bulut teknolojisi sayesinde ERP servisi her zaman güncel olarak kullanılabiliyor, böylece işletmeler gerekli değişikliklere ve yeniliklere anlık olarak uyum sağlıyor.

ERP SERVİSİNİ KİMLER KULLANABİLİR?

Bulut ERP servisinden, operasyon süreçlerini daha etkin ve verimli şekilde yönetmek isteyen tüm işletmeler faydalanabilir. ERP sistemini bulutta kullanmanın avantajlarıyla rekabette öne geçmeyi hedefleyen her ölçekten işletme, ERP servisini güvenle kullanabilir.

ERP SERVİSİNİ KULLANMAYA NASIL BAŞLAYABİLİRİM?

ERP servisi için logo.cloud üzerinden kaydınızı oluşturduktan sonra tercihinize göre önce deneme sürümünü kullanabilir ve deneyiminizden memnun kalırsanız ürünü satın alabilir; dilerseniz de deneme sürümünü kullanmadan servisi doğrudan satın alarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

ERP SERVİSİNİN ÜCRETSİZ DENEME SÜRESİ VAR MIDIR?

Logo bulut servisleri kapsamında sunulan tüm ürünler için kullanıcılara satın almadan önce 14 gün süreyle ücretsiz deneme imkânı sağlanıyor. Kredi kartı bilgilerinizi girmeden ilgili servisin sayfasındaki “14 gün ücretsiz deneyin” link’ine tıklayarak deneme sürümünüzü başlatabilirsiniz. Bulut ERP paketlerinden tercih ettiğiniz seçeneği 14 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

ERP SERVİSİNİ SATIN ALIRKEN İŞLETMEM İÇİN EN UYGUN ABONELİK SEÇENEĞİNİ NASIL BULABİLİRİM?

Bulut ERP servisinin aylık ve yıllık ödeme seçeneklerine göre içerik bazında farklılaşan paketleri bulunuyor. https://logo.cloud/ üzerinden paket fiyatlarına erişerek ihtiyacınıza en uygun paketi hemen satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

SEÇİLEN BULUT ERP PAKETİ EK ÖZELLİKLERLE ZENGİNLEŞTİRİLEBİLİR Mİ?

Evet, seçtiğiniz paketi ihtiyaçlarınıza uygun ek fonksiyonlar ile zenginleştirebilirsiniz.

ERP SERVİSİ MAKSİMUM KAÇ KULLANICIYA KADAR KULLANILABİLİR?

Kullanıcı sayısını ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek istediğiniz paketi istediğiniz kullanıcı sayısına göre satın alabilirsiniz.

ERP SERVİSİNDE VERİLERİMİ NASIL YEDEKLERİM?

Verileriniz Logo tarafından otomatik olarak yedekleniyor ve Logo güvencesiyle saklanıyor. İhtiyaç duyduğunuz verilerinizi ayrıca Excel ortamına da aktarabilirsiniz.

ERP SERVİSİ İLE VERİLERİM NE KADAR GÜVENDE?

Logo, size sunduğu bulut hizmeti kapsamında verilerinizi koruyor ve kötü niyetli girişimlere karşı veri güvenliği sağlıyor. Beklenmedik durumlara karşı önlem olarak hazırlanan felaket kurtarma senaryoları ile veri kaybı engelleniyor ve uygulamalar kesintisiz şekilde çalışmaya devam ediyor.
Uyumlu Logo Çözümleri

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın