Logo Start 3 Muhasebe Programı Kampanyası

Stok, sipariş, muhasebe kayıtları ve banka verilerine kadar tüm süreçlerini tek noktadan, tutarlı bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler için kaçırılmayacak Logo Yazılım avantajları İş Ortağı VS Dijital’de 26 Eylül 2022’ye kadar sürecek.

 

Bu kapsamda mikro işletmeler için sunulan Logo Start 3 (e-Devlet içerikli) liste fiyatı olan 5.660 TL yerine, 3.890 TL’den satışa sunulacak. Yine bu dönem içerisinde Logo Start 3 satın alan müşterilerimize 500 kontör hediyesi bulunuyor.

İşinizde size rahatlık sağlayacak, iş takibinizi sorunsuz kılacak Logo çözümleri için formu doldurun, size en uygun çözümü birlikte belirleyelim, indirimli kampanya fiyatları ile siz de keyfini çıkarın!

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

*VS Dijital, tarafından, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, her türlü ticari elektronik ileti gönderilmek suretiyle, tüm iletişim araçları ile tarafınızla iletişime geçilmesine, bu amaçla paylaşmış olduğunuz bilgilerin VS Dijital Medya Bilişim gizlilik politikası ile kişisel verilerin korunması ve saklanması yasal düzenlemelerine uygun olarak saklanmasına ve işlenmesine muvafakat edersiniz. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://logo.vsdijital.com.tr/gizlilik-politikasi/

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın