Logo Yazılım Manisa Entegrasyon Hizmetleri

LOGO YAZILIM

+90 236 606 01 60

BODRUM LOGO SERVİSİ

Logo Teknik Servisi Bodrum ve Logo Yetkili Bayi Bodrum olarak Bodrum ’da faaliyet gösteren firmalara uzman Logo Destek Ekibimiz ile profesyonel hizmet veriyoruz.

Bodrum Logo Bayi sertifikalı uzmanları ile firmanıza satış ve satış sonrası kurulum, eğitim, uygulama danışmalığı vererek sistemi kurar. Temelden ileri seviyeye eğitimlerimizle de birçok teknik konuyu kendiniz çözebilecek duruma gelirsiniz. Daha önceden almış olduğunuz Logo Muhasebe Programını verimli kullanmak istiyorsanız yetkili, sertifikalı uzman ekibimizden ve eğitim paketlerimizden yararlanarak eğitim alabilirsiniz.

Bodrum Logo bayi olarak web sitemizde Logo muhasebe programı kullanımı hakkında detaylı bilgilere yer veriyoruz. Sizlerde web sitemizdeki dokümanları inceleyebilir, kullanım kılavuzları ve eğitim videolarımızdan yararlanarak doğru adımları atabilirsiniz.

Logo Bayi Bodrum olarak destek hizmetlerimizi 3 farklı şekilde sunmaktayız

1.Telefon ile Logo Desteği

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelimiz tarafından telefonla destek hizmeti verebiliyoruz.

2.Uzaktan Logo Destek Hizmetleri

Yaşadığınız sorunlar karşısında telefon ile destek almanıza rağmen sorun yaşamaya devam ediyorsanız ekibimiz anında uzak masaüstü bağlantısı ile yaşadığınız sorunlara anında çözüm üretirler.

3.Yerinde Logo Destek

Telefon ve uzak masaüstü bağlantısı ile sorunu çözülemeyen müşterilerimiz için Logo Destek Bodrum Ekibimiz işletmenize gelerek yerinde müdahalelerde bulunabilmektedir.

Bodrum e-Çözüm Hizmetleri

Bodrum ‘da bulunan mikro işletmeler, kobi statüsündeki firmalar ile büyük işletmeler, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, özel entegratör, e-Fatura kontör yükleme, Form BA, Form BS, Cari Hesap Mutabakatı, e-Mutabakat e-Fatura başvuru süreçleri ile ilgili destek taleplerinizde Bodrum Logo İş Ortağı olarak sizlerleyiz.

Bodrum Ücretsiz Logo Hizmetleri

Ücretsiz muhasebe programı demo kurulumu, satış öncesi ücretsiz danışmanlık, satış sonrası eğitim, destek, e-Fatura, e-Defter, nitelikli mali mühür, elektronik imza başvuru işlemleri ve e-Devlet ürünleri geçişinizde ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz ile destek veriyoruz.

Bodrum Logo Start Hizmetleri

Logo Start ile stok, maliyet, kasa, fatura, banka, sipariş aynı zamanda ise müşterinizin bütün gerekli olan bilgilerinin takiplerini, kontrollerini ve analizlerini kısa sürede ve kolaylıkla yapılabilirsiniz. Bu aşamalarda poliklinikler, sigortacılar, kırtasiyeler, çiçekçiler, emlakçılar, yapı malzemeleri satışı yapan yerler, dershaneler bu alanlarda bu hizmetlerden etkili şekillerde yararlanmaktadır.

Aynı zamanda oto galerileri, fırınlar, pastaneler vb. gibi muhasebelerini dışarıdan yapan ve takip eden tek kullanıcılı olan küçük işletmeler Logo Start ile günlük işlemlerini daha etkin ve verimli izleyip tüm işlerini tek noktadan çözebilmektedir.

Kısaca Logo Start iş yükünüzü hafifletir, tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı takip etmenizi sağlar. Size de ve artan karlılığınızı izlemenin keyfini çıkarmak kalır.

Bodrum Logo Go 3 Hizmetleri

Logo Yazılım Ürünleri ile ilgili eğitimli, deneyimli ve uzman ekibimiz ile Bodrum Bölgesinde Logo Go 3 ürünü ile ilgili tüm konularda siz kullanıcılara eksiksiz hizmet veriyoruz. Logo Go 3 ile stok, satın alma, satış alanları, finansman, genel muhasebe, bordro, duran varlık yönetimleri ve diğer tüm işlemleriniz kısa sürede, etkili bir şekilde çözümlenir.

Logo Go 3 ile raporlarınızı ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir, sade ara yüzünü kişiselleştirebilirsiniz. Aynı zamanda renk, beden, cins takipleri için özel kodlarla çalışabilir, raporlamalarda harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Yazıcı tanımlamalarını basitçe hallederek tüm yazıcılardan çıktı alabilirsiniz.

Bodrum Tiger Enterprise ve Logo Tiger 3 Hizmetleri

Tiger Enterprise ve Tiger 3 ile hizmet alanları, satın alma, üretim ve dağıtım işlemlerini etkin bir şekilde baştan sona takip edebilirsiniz. Bodrum Logo Teknik Servisi olarak bu ürünler ile ilgili tüm faaliyetlerinizde size destek sunuyoruz. Oldukça gelişmiş ERP yazılımları olan Tiger Enterprise ve Tiger 3 ile planlama, finans, insan kaynakları gibi tüm şirket içi süreçlerinizi detaylı takip edebilir, sonuçları analiz edebilirsiniz. Tedarikçileriniz ve müşterileriniz ile olan tüm süreçlerinizde son derece etkin olabilirsiniz.

Bodrum Logo Eğitim, Satış ve Destek

Logo Yazılım Ürünleri ile ilgili Bodrum Bölgesinde faaliyet gösteren tüm işletmeler için Logo Eğitim, Logo Satış ve Logo Destek hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.

Logo Muhasebe Programları Satış ve Servis Hizmetleri

Bodrum Logo Start Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri (Eski sürüm Logo Shop Manager Servis Hizmeti)

Bodrum Logo Go Plus Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri(Eski sürüm Logo Go Servis Hizmeti)

Bodrum Logo Bordro Plus Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri (Eski sürüm Logo Bordro Servis Hizmeti)

Bodrum Logo Tiger Plus Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri (Eski sürüm Logo Tiger Servis Hizmeti)

Bodrum Logo Tiger Enterprise Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri)

Bodrum Logo Alınteri Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo GO 3 Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Mali Müşavir Plus Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Netsis 3 Entegre Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Tiger Plus Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Tiger Enterprise Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo J-Guar Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Tiger 3 Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Tiger 3 Enterprise Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Netsis 3 Enterprise Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo Netsis 3 Standart Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Bodrum Logo LKS ve LKS 2 Servisi - Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın