LOGO YAZILIM MANİSA İŞ ORTAĞI VS DİJİTAL

VS Dijital Ltd. Şti. Veli Türe ve Sabri İsel tarafından 2016 yılında Manisa'da kuruldu. Bölgedeki işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerine katkı sağlamak amacı ile özel yazılım, web çözümleri ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet gösteren VS, aynı zamanda kurulduğu günden bu yana Logo Yazılım'ın Manisa İş Ortağı olarak hizmet veriyor.

Logo ürünlerinin satış hizmeti dışında satış sonrası destek, entegrasyon ve raporlama alanlarında da faaliyet gösteren VS ekibinin birinci önceliği müşteri memnuniyeti. Pazarlama stratejimizin en önemli kısmı da mutlu müşterilerimizin referanslarından oluşuyor.

ERP/Muhasebe çözümü, e-devlet uygulamaları ve diğer tüm kurumsal iş yazılımları ile ilgili taleplerinizde destek vermek için heyecanla bize ulaşmanızı bekliyoruz.

HEDEFİMİZ

VS'nin hizmet verdiği bölgeyi genişletmeyi, bu çerçevde ülke genelinde saygınlık kazanacak üretimler ile büyümesini hedefliyoruz.

MOTİVASYONUMUZ

VS'nin, projelerine değer katan, vaatlerini zamanında, eksiksiz yerine getiren bir yazılım firması olması için çalışıyoruz.

FELSEFEMİZ

İş süreçleri ve takvimi konusunda tutucuyuz. Gelişime açık kobilere destek vermekten ekstra mutlu oluruz. Teknolojiyi çok severiz.

DİJİTAL DÖNÜŞÜME TAM DESTEK!

Hizmet verdiğimiz bölgede bulunan tüm işletmelerin çağın gerekliliği olan dijital dönüşüm süreçlerine VS olarak tam ve eksiksiz destek veriyoruz.

LOGO YAZILIM HİZMETLERİMİZ

LOGO ÜRÜNLERİ SATIŞ

Kurumsal iş yazılımlarının en çok tercih edilen markası Logo'nun ürün satış hizmetlerini veriyoruz.

LOGO DESTEK HİZMETLERİ

Mevcut ve yeni Logo kullanıcılarına telefon, yerinde ve uzak masaüstü bağlantısı ile destek sunuyoruz.

ERP PROJE DANIŞMANLIĞI

Detaylı analiz gerektiren, bir anlamda işletmenizin geleceğini planladığınız ERP projelerinize danışmanlık yapıyoruz.

RAPORLAMA HİZMETLERİ

İşletmenizin stratejilerine katkı sunacak karar destek, nakit akış, bütçe, tedarik zinciri, stok, risk yönetimi ve uyarı raporları için destek veriyoruz.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Logo Yazılım VS Dijital sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Teklif / Bilgi Alın